CHCEŠ SE DOSTAT NA STŘEDNÍ ŠKOLU?
If yes then test how knowledgeable you are Z matematiky a českého jazyka.

Jak se nejlépe připravit na přijímací test na střední školu?

U většiny škol je rozhodující test, který prověří znalosti z matematiky a českého jazyka. Na Eduziu si ho můžeš vyzkoušet, protože být připraven je klíč k úspěchu.

Reálné otázky

Real questions

Budeš vědět do čeho jdeš. Všechny testy na Eduzio odpovídají úrovni znalostí, která je požadována na přijímačkách.

Reálné otázky

Free trial

In the basic version, you will find a free test which you can try to determine what you are able to do and where you require improving.

Reálné otázky

Recipient rating

You might want to see how you rate among other students. Do your entrance exams correctly and see how you compare with other students.

Eduzio testy na střední školu

Zaměř se na konkrétní oblast, která ti dělá problémy nebo trénuj kompletní přijímací test.

Český jazyk

Český jazyk

Český jazyk
Matematika

Matematika

Matematika
Test na LF

Comprehensive test

Comprehensive test

How does Eduzio work?

Na výběr máme 3 úrovně, které tě na přijímací zkoušku připraví.
Začít můžeš ukázkovým zkušebním testem zdarma a postupně pokračovat až k samotným přijímačkám nanečisto.

Test
zdarma

  • Ideální volba, pokud si chceš pouze otestovat , jak celá platforma Eduzio funguje a orientačně zjistit, jak na tom vlastně jsi se svými znalostmi.
  • V základní verzi najdeš jeden test, který obsahuje příklady otázek. Uděláš si tak představu, jaké otázky u přijímacího testu.
Free trial

Přípravné
přijímací testy

  • Vyzkoušel si test zdarma a chtěl by ses posunout zas o kousek dál? Za malý poplatek si můžeš pořídit verzi, která ti ukáže skutečné přijímací testy.
  • Na výběr máš mnoho variant testů , které obsahem i délkou odrážejí přijímačky. Navíc u každé správné odpovědi uvidíš i krátký komentář s vysvětlením , proč tomu tak je.
Basic admission tests

Přijímačky nanečisto
+ date

  • Jak to asi bude vypadat, až to skutečně přijde? Roli hraje nejen úroveň znalostí, ale také míra nervozity a připravenost ostatních uchazečů.
  • Všichni přihlášení studenti poměří své síly v jeden den. A pouze jeden pokus musí stačit na to, dostat ze sebe v této simulaci přijímaček to nejlepší.
Mock test + deadline

What do students say about Eduzio?

Vaše recenze

It's been a long time since I finished high school. Before that, I studied economics and worked as an accountant for some time.

But I always dreamed of studying medicine, so a year before the entrance exams I started studying intensively and I supplemented my studies by doing tests at Eduzio. I always got clear feedback so I knew how I was doing.

There are 3 options used including closed tests.

Jana, 42,
Student

The last year of high school was for me one party after another, graduation, entrance exams - I didn't know where my head was. I didn't go to any preparatory courses and I literally decided at the last minute that I wanted to go to medicine, so I went through the models in a terrible slip and used closed tests for Eduzio.

In the end, the mock test and the result was sufficiently good, just like the real test.

Oldřiška Málková, 19 let,
Student